arama

Yeni güncelleme ile PUBG grafikleri düşürülüyor!

PUBG
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Birçok tarafından sevilerek oynanan PUBG, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda One kullanıcılarının karşısına çıkmıştı.  Çıkışının ardından Xbox One platformunda ciddi grafik hatalarıyla baş başa kalan popüler oyun için bugün yeni bir yayınlandı.

PUBG grafikleri düşürülüyor!

Xbox One kullanıcıları için yayınlanan güncellemelerle oyun içerisinde birçok iyileştirme yapılsa da, oyuncuların canını sıkan grafik sorunları bir giderilemedi.

Yetkililer yaşanılan bu sorun üzerine harekete geçti ve bugün yayınlanan güncelleme birlikte oyunda bazı grafiksel düşüşler gerçekleştirildi. Yapılan açıklama birlikte oyunda yaşanılan grafiksel sıkıntıların, çerçeve oranındaki düşüşlerden dolayı kaynaklandığı belirtildi.

PUBG

Yeni güncellemeyle birlikte ana çözünürlük ve doku kalitesine dokunamayan geliştirici firma, bazı grafik efektlerini kısıtlayarak oyuncuların daha akıcı bir oyun deneyimi yaşamasına olanak sağlıyor.

Gölge kalitesi ve Ekran Alanı Ortam Tıkanıklığı‘nın her sahnedeki toplam parçacık sayısı azaltan yetkililer, ayrıca bu grafik ayarlarının kalitelerinin de düşürüldüğünü belirttiler.

Yaşanılan bu durum hakkında oyunculardan özür dileyen şirket yetkilileri bu durumun geçici olduğunu ve yakın zaman içerisinde Xbox One kullanıcılarına yeni bir güncelleme yayınlanacağının da müjdesini verdi.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ