arama

Ubisoft, For Honor için güzel haberler verdi!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Los Angeles’ta başlayan E3 2018 konferansında bir sunum gerçekleştiren ünlü oyun yapımcısı Ubisoft, For Honor oyununun geleceği adına çok önemli iki haber paylaştı. 2017 yılının başlarında Ubisoft tarafından piyasaya sürülen oyun, başlarda biraz tökezlese de şu an 7.5 milyon çevrimiçi oyuncu tabanına sahip.

For Honor, 18 Haziran’a kadar ücretsiz!

Oyunlarını daha fazla oyuncu tabanına yaymak amacıyla Ubisoft yetkilileri, For Honor’ın 18 Haziran 2018 tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebileceğini açıkladı. E3 2018 konferansında yapılan bu açıklamada, oyunseverlerin bu oyunu ücretsiz indirip oynayabilmeleri için Uplay platformunu kullanmaları gerekecek. Şu sıralar Steam‘de 55 TL fiyat etiketiyle satılan oyunu kütüphanenize ücretsiz olarak indirebilmeniz için son 6 gününüzün kaldığını hatırlatalım.

Ubisoft, konferanstaki sunumlarında aynı zamanda bu oyun için yeni bir güncelleme paketi geleceğini duyurdu. Marching Fire adı verilen bu genişleme paketi, oyuna 4 farklı karakteri daha ekleyecek. Tiandi, Jiang Jun, Nuxia ve Shaolin isimli karakterler ve bunların kendine has özellikleri oyundaki çeşitliliği artıracak. Ubisoft tarafından fragmanı oyunseverler ile paylaşılan bu paketin çıkış tarihi olarak 16 Ekim 2018 verildi.

Ubisoft, For Honor’a çıkaracağı bu yeni paketle birlikte yeni bir oyun modu da getiriyor. Dörder kişiden oluşan iki rakip takım arasında Breach adı verilen yeni bir oyun modu oynanabilecek. Kale kuşatması temalı bu yeni mod, E3 2018 konferansında bir fragman ile beraber tanıtıldı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ