arama

Space Soldiers, SK Gaming karşısına çıkıyor!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Milli gururumuz Space Soldiers‘ın Dreamhack Open Austin 2018 turnuvasında aldığı büyük başarının ardından, tüm gözler bugün başlayacak olan ESL One Belo Horizonte 2018 turnuvasına dikilmiş durumda.

Hatırlarsanız Space Soldiers, Dreamhack Open Austin 2018 turnuvasında birinci olarak kupayı ülkemize getirmeyi başarmıştı. Şimdi de ESL One Belo Horizonte 2018 turnuvasında daha büyük takımlarla çarpışmaya hazırlanıyorlar.

Space Soldiers’ın bugünkü ilk rakibi SK Gaming

Oyuncular halen açıklanmayan Twitter’da hesap karartma sonrasında, Dreamhack Open Austin 2018 sırasında tekrardan Steam hesaplarında Space Soldiers logosunu resimlerine eklemişlerdi.

Zorlu mücadelelerin olacağı ESL One Belo Horizonte 2018 turnuvasında, 13-15 Haziran arası grup aşamalarını kapsayacakken, 16-17 Haziran arasıda playofflar oynanacak.

A grubunda Faze Clan, Sk Gaming, Ghost ve Space Soldiers bulunurken, B grubunda Team Liquid, Mousesports, BIG ve turnuvaya ev sahipliği yapan Não Tem Como takımları bulunuyor.

A grubunda yarışacak olan Space Soldiers‘ın ilk rakibi SK Gaming olarak belirlendi. Turnuvanın en zorlu rakiplerinden biri olan SK Gaming ile bugün saat: 17.00 da karşılaşacağız.

Bu zamana kadar SK Gaming ile toplamda 6 maç yapmış olup bunların 4’ünü Space Soldiers kazanmıştı. Dünyanın en iyi oyuncularını içinde barındıran SK Gaming‘in, Stewie2K ile yeni yeni ısınmaya başlamaları Space Soldiers için bir fırsat olabilir.

Diğer takımlardaki değişimler:

21 Nisan “smooyaBIG takımına geçti. 23 Mayıs “swagTorqued takımından ayrıldı. 24 Mayıs “AZKTorqued takımından ayrıldı. “olofmeister” kişisel sorunlar nedeniyle oynayamayacakken Faze Clan‘da onun yerini “cromen” almak durumunda kaldı. Son olarak Cloud9′dan ayrıldıktan sonra uzun süre oynamayan “n0thingmousesports‘ta yerini aldı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ