arama

Sony Xperia XZ3 ön sipariş verenlere müjdeli haber!

Sony Xperia XZ3 ön sipariş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

XZ3 ön sipariş verenlere müjdeli bir haberimiz var. Sony ve Activion iş birliği ile gerçekleştirecek olan kampanya ile birlikte, bu yılın merak edilen oyunlarından biri olan Call of Duty Black Ops 4 hediye edileceği açıklandı

Sony Xperia XZ3 ön sipariş veren müjde!

Bir türlü istediği satış rakamlarına ulaşamayan Sony, bu yıl ilgisini daha fazla çekmek adına müthiş bir kampanya başlattı. Activiton ortalığı ile gerçekleştirilecek olan bu kampanya ile birlikte Sony Xperia XZ3 ön sipariş veren kullanıcılara,  Call of Duty Black Ops 4‘ün 4 kopyasını hediye edilecek.

Sony Xperia XZ3 ön sipariş

Bu kampanyanınsadece Avrupa pazarına özel olduğunun da altını çizmekte fayda var. Ön sipariş veren kullanıcılara 5 Ekim tarihinden itibaren cihazları teslim edileceği açıklanmıştı.

Cihazın dağıtımından yaklaşık bir hafta sonra piyasaya çıkacak olan Black Ops 4 ise 12 Ekim’de oyuncular ile buluşacak.  Fakat Sony Xperia XZ3 ön sipariş veren kullanıcılar daha fazla beklemeyerek, Black Ops 4′e bir hafta erkenden erişim sağlayabilecekler. Sony’nin başlatmış olduğu Black Ops 4 kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ