arama

PUBG kar haritası için tarih belli oldu!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Battle Royale arenasının yıldız oyunu PUBG için müthiş haberler gelmeye devam ediyor. Fortnite ile olan rekabeti ileriye taşımak isteyen Bluehole, Sanhok haritası için önümüzdeki haftayı gösterirken, PUBG kar haritası için de tarih verdi.

PUBG kar haritası ne zaman çıkacak?

Oyunun tropik esintiler taşıyan ilk 4×4 haritası olan Sanhok 22, Haziran‘da PC oyuncuları ile buluşucakken, Xbox versiyonu ise yaz aylarının sonunda konsol oyuncularına sunulacak. Ama tek güzel haber bu değil.

Bir yıldır geliştirilen ve şimdiye kadarki en kapsamlı PUBG haritası olması beklenen kar temalı harita, tam bir yıllık geliştirme aşamasının artık sonlarına geldi. Bu harita önümüzdeki kış biz oyunculara sunulacak ve bu kez, hem PC hem de Xbox One aynı anda harita güncellemesini alacak.

2018 sona ermeden gelecek olan yeni kar haritası, eşsiz mekaniklere de ev sahipliği yapacak. Faklı silahlar ve farklı koşullara uyum sağlanması beklenecek. Sanhok ve çöl haritasının çıkış aralığına bakarak, sadece birkaç ay sonra bu yeni haritayı test sunucularına açacaklarını tahmin edebiliyoruz.

Bakalım bizi nasıl bir deneyim bekliyor?

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ