arama

Orkun Işıtmak Fortnite için Ninja’nın karşısına çıkıyor!

Fortnite
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Epic Games, E3 2018 daha önce hiç yapılmamış bir maçı hazırladığını geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Fortnite Karma Ünlüler adındaki bu etkinlik, yetenekli 50 oyuncu ile ünlü 50 kişiyi ikişerli takımlar halinde bir araya getiriyor. Yalnızca bir takımın büyük zafere ulaşabileceği bu çılgın maç, aynı zamanda çok güzel bir amaca hizmet edecek. Epic Games, maçı kazanan ekibin belirlediği bir hayır kurumuna tam 3 milyon dolar değerinde bağış yapacak. Fortine tarafında Türkiye’den katılımcı olacakken, bir diğer açıklanan YouTuber ise Berkcan Güven oldu.

Orkun Işıtmak Fortnite oyuncularına karşı!

Bu ilginç ve bir o kadar da anlamlı maça davet edilenler arasında yayınlarıyla Twitch rekorlarını altüst eden Ninja, NBA oyuncusu Paul George, oyuncu Joel McHale, YouTube yayıncısı Markiplier, Amerikan güreşçisi Tyron Woodley gibi pek çok ünlü isim bulunuyor. Etkinlikte yer alacak diğer isimlerse önümüzdeki günlerde açıklanmaya devam edecek.

Türkiye’den de Orkun Işıtmak ve Berkcan Güven’in katılacağı bu maçı 13 Haziran Çarşamba günü Türkiye saatiyle 01.30’dan itibaren canlı olarak internetten izlemek mümkün olacak.

Fortnite

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ