arama

League of Legends oyun zamanına kısıtlama geliyor

League of Legends oyun zamanına kısıtlama geliyor
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

of ’ın saate varan oynanış süresi, oyuna gelecek yeni bir mod ile birlikte yeni bir boyut kazanıyor. Clash modu ile birlikte oynanış süresi eskisi kadar uzun olmayacak.

League of Legends Clash modunda yeni zaman sistemi

League of Legends’a yakın bir vakitte gelecek olan Clash modu, 5’e 5 bir turnuva sistemi. Sistem tarafından herhangi bir oyuncu eşleşmesinin yapılmadığı bu mod da kullanıcılar, kendi takımlarını daha önceden oluşturmak zorundalar.

Riot Games, bu mod ile alakalı detayları resmi web sitesi üzerinden iletirken, en öne çıkan şey oyunun zaman sistemindeki değişiklik oldu.

Oyuncular; Clash modunda oynarken, süresi 60.dakikayı aştığı zaman oyun otomatik olarak Sudden Death özelliğini aktifleştirecek. Bu özelliğin aktifleşmesi ile birlikte minyonlar, kuleler, inhibitörler ve nexus, çok daha kolay bir şekilde yok edilebilecek.

65. dakikanın başlaması ile birlikte oyunda bulunan yapılar, kendilerine zarar vermeye başlayacaklar.

70. dakikada ise oyun, bir takımı otomatik olarak hükmen galip edecek. Lakin oyunun galip edecek takımı ne şekilde belirlediğine Riot’ın resmi dökümanında yer verilmemiş.

25 Mayıs’ta

Merakla beklenen Clash modu, 25 Mayıs tarihinde oyuncular ile buluşacak.

Oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte başarı basamaklarını adım adım tırmanabilecekleri yeni turnuva modu her hafta Cuma, Cumartesi ve Pazar oynanabilecek.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ