arama

Karaman’da Köpekten Kaçan Çocuğa, Otomobil Çarpıp Kaçtı

Karaman
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Karaman’da sokak köpeğinin saldırısından kaçmaya çalışan . Bu anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

3 ARKADAŞ SOKAK KÖPEĞİNİN SALDIRISINA UĞRADI

Olay, dün akşam saatlerinde Tabduk Emre Mahallesi Doktor Halil Cin Caddesi üzerinde meydana geldi. Muhammet Ç.(13), iki arkadaşıyla birlikte caddede yürüdükleri sırada, sokak köpeğinin saldırısına uğradı.

KAÇARKEN OTOMOBİL ÇARPTI

Köpeğin ısırmaması için arkadaşlarıyla kaçmaya başlayan Muhammet Ç.’ye, sürücüsü ve plakası tespit edilemeyen bir otomobil çarparak kaçtı. Bu anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

OLAY ANI KAMERAYA YANSIDI

Otomobilin çarpması sonucu savrularak yere düşen çocuğun yardımına çevredeki vatandaşlar ile yoldan geçmekte olan diğer sürücüler koştu. Yerde acı içinde kıvranan çocuk, vatandaşların çağırdığı ambulansla kaldırıldığı Karaman Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis, çocuğa çarparak araç ve sürücüyü tespit etmek için çalışma başlattı.

SÜRÜCÜLER ARAÇLARIYLAÇOCUĞUN ETRAFINI SARARAK KORUMA ALTINA ALDI

Kazada cadde ortasında yaralı vaziyette yatan çocuğa başka bir aracın çarpmaması için oradan geçmekte olan sürücüler, araçlarıyla çocuğun etrafını sararak korumaya alması dikkatlerden kaçmadı. Çocuğu kovalayan köpekte bir süre durarak olayı izledi.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ