arama

HACKNET – DELUXE oyunu ücretsiz oldu!

hacknet
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Humble Bundle oyunculara müthiş fırsatlar sunmaya devam ediyor. Her hafta oyunculara bir   olarak veren ve sürekli indirime giden ünlü oyun satış ve bağış sitesi, bu kez  ile oyuncuların karşısına çıktı.

Site üzerinde normal satış fiyatı yaklaşık 70 TL olan oyuna, şu anda 48 saat için geçerli olan kampanya ile herhangi bir ücret ödemeden sahip olmak mümkün. Ayrıca oyunun Steam fiyatı, Humble Bundle’a göre de farkılık gösteriyor.

70 TL değerindeki HACKNET – DELUXE, Humble Bundle ile ücretsiz!

Hacknet – Deluxe oyunu bilgisayar için sunulmuş olan terminal tabanlı sürükleyici bir hackleme simülatörü olarak karşımıza çıkıyor. Karşımıza çıkan bu simülatör oyunu, 13 Ağustos 2015 tarihinde piyasaya sürülmüş olup, Windows, Linux ve Mac OS platformlarında oynanabiliyor.

hacknet

Buradan Humble Bundle’ın ilgili sayfasına ulaştıktan sonra ” Add To Cart ” butonuna tıklayarak ürünü sepete ekliyoruz. Sonrasında siteye üye girişi yapmanız veya üye olmanız istenecek.

Bu adımı tamamladıktan sonra sağ üst kısımda yer alan simgeye tıklayarak sepeti açıyor ve “ Get it for free! ” butonuna tıklayarak ücretsiz satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Son olarak onay için gönderilen e-postada yer alan Download Now butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada yer alan Redeem butonuna tıklayarak Steam’a girilmesi gereken oyun anahtarına ulaşabilirsiniz. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken, oyun anahtarını Steam hesabınıza ekleyerek etkinleştirmek.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ