arama

Gerçek efsaneler mobile geliyor!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

E3 2018 sadece PC ve konsollar değil, aynı zamanda mobil platformlar için de dolu dolu geçti. 3 büyük markanın mobil oyunları fuarın göz bebeği oldular. Bizle sizler için E3 2018 mobil oyunları listesi hazırladık. Henüz piyasaya sürülmeyen bu oyunlar için şimdiden ön kayıt yaptırabilir ve böylece çıktıklarında ilk oynayan siz olabilirsiniz.

E3 2018 mobil oyunları karışınızda!

Shiftdelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için başarılı mobil oyunlarını bir araya getireceğiz. İşte karşınızda E3 2018 mobil oyunları! Bu kez sizler için 3 harika mobil oyununa yakından baktık! Sizler için hazırladığımız videoyu aşağıdan izleyebilir ve önerdiğimiz oyunlar açıklama kısmındaki linklerden indirebilirsiniz.

Oyunları denerken Honor 9 Lite modelini kullandığımızı da hatırlatalım. İyi seyirler.

Command and Conquer Rivals ile efsane mobil arenada!

Gerçek zamanlı strateji (RTS) meraklısı mobil oyuncular hazır olun! Electronic Arts, E3 2018 basın konferansında bombayı patlatarak yeni bir Command and Conquer oyununun duyurusunu gerçekleştirdi. Karşınızda Command and Conquer Rivals! Üstelik Android için beta kayıtları başladı!

Command and Conquer Rivals ön kayıt!

The Elder Scrolls: Blades ile TES macerası mobilde!

TES serisinin en büyük olayı TES 6‘nın duyurulmuş olması olabilir ama ünlü RPG serisi artık mobil arenada da boy gösterecek. TES serisinin mobil oyunu oldukça eğlenceli ve grafikler açısından şahane görünüyor. İşte 5 dakikalık TES: Blades demosu!

The Elder Scrolls: Blades ön kayıt!

Gears Pop! ile Gears macerası mobilde!

Xbox’ın en popüler oyunlarından biri olan Gears of War, beşinci bölüme hazırlanırken, tek sürpriz yeni oyun olmadı. Funko Pop serisiyle işbirliğine giden Gears, şimdi de oldukça eğlenceli görünen bir mobil oyunla karşımızda olacak. Diğer iki oyunun aksine Gears Pop! şimdilik ön kayıt sürecine girmedi.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ