arama

FIFA 18 Dünya Kupası şampiyonunu belirledi!

FIFA 18 Dünya Kupası
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

18 Güncellemesi bugün içerisinde ücretsiz olarak oyuncularla buluşacak. 32 takımın kıyasıya mücadele edeceği FIFA Dünya Kupası öncesinde gelecek güncelleme ile oyuna eklenecek 2018 FIFA Dünya Kupası Modu ile oyuncuları yeni bir deneyim bekliyor. Oyunun geliştiricisi EA Sports, kupanın sahibi olacak takım için tahminini açıklamış durumda.

EA Sports: FIFA 18 Dünya Kupası şampiyonu Fransa olacak!

FIFA 18 ve 2018 FIFA Dünya Kupası Güncellemesi için oyuncu ve takım sıralaması verilerini irdeleyen EA Sports, futbol turnuvası için bir simülasyon uygulamış. Bu simülasyonda finale Fransa ve Almanya milli takımları çıkarken, şampiyon ise Fransa olmuş.

FIFA 18 Dünya Kupası

Ek olarak, Fransız futbolcu Antoine Griezmann ise turnuvanın en skorer oyuncusu olarak Altın Ayakkabı Ödülü sahibi olarak karşımıza çıkıyor. Yine simülasyonda İspanyol futbolcu Francisco Roman Alarcon Suarez de Griezmann ile aynı sayıda gol atmış.

Dünya Kupası tahminleri konusunda EA Sports oldukça başarılı bir tablo çizmesiyle de ünlü. Şirket, 2014 yılında da Almanya ile Brezilya finali olacağını ve Almanya’nın şampiyon olacağını tahmin etmişti. Hatta, 2010 Dünya Kupası şampiyonu olarak İspanya da tutturulmuştu.

FIFA 18 Dünya Kupası

Birçok bahisçinin turnuvanın gözdesi olarak Almanya ve Brezilya takımlarını avantajlı gördüğünü de belirtmek gerek. Bu iki takımı ise Fransa ve İspanya takip ediyor. EA Sports tahmin aracını İnternet üzerinden sunmayı da ihmal etmedi. Araca buraya tıklayarak kolayca erişebilir ve tahminlerinizin ne kadar doğru olduğunu kendiniz görebilirsiniz.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ