arama

ESL One Belo Horizonte 2018 turnuvasında ilk rakibimiz SK Gaming!

ESL One Belo Horizonte 2018
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Milli gururumuz Space Soldiers‘ın Dreamhack Open Austin 2018 aldığı büyük başarının ardından, tüm gözler bugün başlayacak olan One 2018 turnuvasına dikilmiş durumda.

Hatırlarsanız Space Soldiers, Dreamhack Open Austin 2018 turnuvasında birinci olarak kupayı ülkemize getirmeyi başarmıştı. Şimdi de ESL One Belo Horizonte 2018 turnuvasında daha büyük takımlarla çarpışmaya hazırlanıyorlar.

Space Soldiers’ın bugünkü rakibi

Oyuncular halen açıklanmayan Twitter’da hesap karartma sonrasında, Dreamhack Open Austin 2018 sırasında tekrardan Steam hesaplarında Space Soldiers logosunu resimlerine eklemişlerdi.

Zorlu mücadelelerin olacağı ESL One Belo Horizonte 2018 turnuvasında, 13-15 Haziran arası grup aşamalarını kapsayacakken, 16-17 Haziran arasıda playofflar oynanacak.

A grubunda Faze ClanSk GamingGhost ve Space Soldiers bulunurken, B grubunda Team LiquidMousesportsBIG ve turnuvaya ev sahipliği yapan Não Tem Como takımları bulunuyor.

ESL One Belo Horizonte 2018

A grubunda yarışacak olan Space Soldiers‘ın ilk rakibi SK Gaming olarak belirlendi. Turnuvanın en zorlu rakiplerinden biri olan SK Gaming ile bugün saat: 17.00 da karşılaşacağız.

Bu zamana kadar SK Gaming ile toplamda 6 maç yapmış olup bunların 4’ünü Space Soldiers kazanmıştı. Dünyanın en iyi oyuncularını içinde barındıran SK Gaming‘in, Stewie2K ile yeni yeni ısınmaya başlamaları Space Soldiers için bir fırsat olabilir.

Diğer takımlardaki değişimler:

21 Nisan “smooyaBIG takımına geçti. 23 Mayıs “swagTorqued takımından ayrıldı. 24 Mayıs “AZK” Torqued takımından ayrıldı. “olofmeister” kişisel sorunlar nedeniyle oynayamayacakken Faze Clan‘da onun yerini “cromen” almak durumunda kaldı. Son olarak Cloud9′dan ayrıldıktan sonra uzun süre oynamayan “n0thingmousesports‘ta yerini aldı.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ