arama

En iyi PlayStation 4 kulaklıkları (2018)

PlayStation 4 kulaklıkları
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Sony 4 (PS4) oyun konsolu ile ses deneyimini yaşamanızı sağlayacak olan kulaklık modelleri ile karşınızdayız. İşte FPS, aksiyon, yarış veya spor oyunu oynarken etrafınızdaki kimseyi rahatsız etmemenizi sağlayacak ancak ses kalitesi ile oyun zevkinizi katlayacak en iyi PlayStation 4 .

En iyi (PS4) PlayStation 4 kulaklıkları hangileri?

Birçok oyunda sesin nereden geldiğini bilmek anında tepki vermek üzere büyük önem taşıyor. Bu anlamda kulaklık seçimi konusunu göz ardı etmemek şart. Sizler için seçtiğimiz 7 kulaklık modeli birbirinden farklı fiyat etiketlerine sahip. Kısacası bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmak size kalmış. Ürün fiyatlarını ise değişkenlikleri sebebiyle belirtmediğimizi not olarak düşelim. Şimdi isterseniz sözü daha fazla uzatmadan, 2018 yılının en iyi PlayStation 4 kulaklıkları için piyasaya bir bakış atalım.

Sony Gold Wireless 2018

Sony iki farklı kablosuz kulaklık modeline sahip. Daha uygun fiyatlı olan Sony Gold Wireless 2018 ise Platinum Wireless 2018 ile aynı deneyimi sunmasıyla sizi oldukça memnun edecek bir ürün. Oldukça büyük bir tasarıma sahip olan ürün büyük kulak yastıklarıyla tüm kulağınızı kaplayabiliyor.

PlayStation 4 kulaklıkları

Boyutlarına rağmen hafif ve konforlu olan ürün uzun oyun oturumlarında oyuncuya hiçbir sıkıntı yaşatmayacak cinsten. Yardımcı uygulaması ile kulaklığı oyun sistemi üzerinden oyunlara özel olarak ayarlayabilme olanağınız mevcut. 7.1 sanal çevresel ses sunan ürünün USB dongle aksesuarına ise gözünüz gibi bakın. Kaybettiğinizde yenisini bulma şansınız yok.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ