arama

En çok indirilen oyunlar 2018 Haziran

En çok indirilen oyunlar 2018
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

listesi ile karşınızdayız. Bu listemizde, sizlere en popüler ve aynı zamanda dijital dağıtım kanallarından en çok indirilen oyunları anlatacağız. En çok indirilen oyunlar 2018 yılında hangi platformlara dağılmış durumda? İşte cevabı!

En çok indirilen oyunlar 2018

Listemiz sadece buradaki ilk 10 oyun ile sınırlı kalmayacak. Bundan sonra her ay sizlerle bu listeyi paylaşacak ve değişimleri beraber gözlemleyeceğiz. Bakalım dijital tarafta oyunlar ne durumda. En çok indirilen oyunlar PC tarafında şekillenirken, konsollar buradan nasıl bir pay kapmış. O zaman listemize başlayalım.

Bu arada söyleyelim, Amazon tarafından yapılan bu araştırmada, oyunlar safi indirme rakamlarının yanı sıra, inceleme puanları ve kitleyi elinde tutma gibi özelliklere göre de sıralanıyorlar. Yani aradığınız oyun burada yoksa, bu üç maddeden birinde çakışmış olabilir.

En çok indirilen oyunlar 2018

1. Fortnite: Battle Royale

Listemizin ilk sırasında 2018 yılının en büyük çıkışını gerçekleştiren Fortnite: Battle Royale var. Geçtiğimiz yılın son çeyreğindeki çıkışını bu yıla yansıtmayı başaran Fotnite, şu anda tartışmasız en çok indirilen ve aynı zamanda en popüler oyun. Üstelik tamamen ücretsiz olduğu için “oyun indir” demeniz yetiyor.

GÖRSELE TIKLAYARAK SONRAKİ SAYFALARA GEÇEBİLİRSİNİZ.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ