arama

Disney Heroes Battle Mode ile büyük savaş!

Disney Heroes Battle Mode
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

ve geliştirici PerBlue iş birliği mobil için yepyeni bir rol yapma oyunu (RPG) ortaya çıkmış durumda. iOS ve Android platformları için Disney oyunu ile Disney ve Pixar karakterlerini tamamen yeni bir deneyim ile birbirleriyle çarpıştırabileceksiniz.

iOS ve Android için Disney Heroes Battle Mode çıktı!

Oyun ilk olarak oyuncuların toplayabileceği 25 adet Disney ve Pixar karakteri sunuyor. Önümüzdeki haftalarda ise oyuna daha fazla karakterin dahil edileceğinin sözü veriliyor. Bu karakterlerin The Incredibles, Toy Story, Wreck-It Ralph, Wall-E gibi başarılı animasyonların yanı sıra, Pirates of The Caribbean gibi efsanevi bir sinema yapımından olduğunu belirtelim. Elinde bolca lisans bulunan şirketin daha sonra tonla karakteri oyuna dahil edebileceğini tahmin etmek güç değil.

Disney Heroes Battle Mode

Özel bonuslar kazanmak için Disney ve Pixar karakterlerini takım halinde savaştırabileceksiniz. Her bir kahraman kendi eşsiz yeteneklerine sahip ve ayrıca çeşitli ekipmanlarla da donatılabiliyor. Bu karakterleri çok daha güçlü hale getirmek içinse seviye atlatmanız gerekiyor.

Disney Heroes Battle Mode

Disney Heroes oyununu App Store ve Google Play Store platformları üzerinden hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Öte yandan oyun ücretsiz olsa da uygulama içi satın almalar ile hızlı ilerleme sağlanabiliyor.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ