arama

Command and Conquer efsanesi mobile geliyor!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Gerçek zamanlı strateji (RTS) meraklısı mobil oyuncular hazır olun! Electronic Arts, E3 2018 basın konferansında bombayı patlatarak iOS ve Android için yeni bir Command and Conquer oyununun duyurusunu gerçekleştirdi. Karşınızda Command and Conquer Rivals!

iOS ve Android için Command and Conquer Rivals geliyor!

RTS türünün en başarılı temsilcilerinden olan Command and Conquer ya da kısa adıyla C&C için yıllardır yeni bir oyun çıkmamıştı. Görünen o ki şirket serinin yeni oyununu mobile getirmenin daha uygun olacağını düşünmüş. Öte yandan, İOS ve Android platformları için sunulacak oyun, rekabetçi gerçek zamanlı strateji şeklinde geliyor.

Tiberium Savaşı sürecinde oyunda bir güçlerinizi komuta etmesi için bir Komutan seçeceksiniz. Tahmin edeceğiniz gibi bunlardan her biri, oynanış stiline etki edebilecek kendi yeteneklerine sahip olacak. Özellikle Brotherhood of Nod lideri Kane’i uzun zaman sonra görmek oldukça keyif verici. Oyundaki göreviniz ise, bir düşman üssünü yok etmek. Bunun için üssü işgal etmek ve bir füze fırlatma rampasını füzenin kilitlenmesine yetecek kadar elinizde tutmak gerekiyor.

Oyunda bir üssü yok etmek için iki füze yetiyor. Bu anlamda maç sürelerinin uzun tutulmaması planlanmış. Rivals’da farklı kombinasyonlar tercih ederek askerler, tanklar, hava araçları ve yüksek teknolojili dev yaratıklardan oluşan bir ordu kurabiliyorsunuz.

Command and Conquer Rivals mobil oyunu için ön kayıt yaptıranlar Titan birimi, Elmaslar ve Krediler içeren Erken Kayıt Paketi (Early Bird Bundle) ile avantaj elde edebilecekler. Bu paketin içeriğinden de anlayacağınız üzere oyunda daha güçlü hale gelmek için uygulama içi satın alımlar ile gerçek para karşılığında Elmas ve Kredi almak mümkün olacak. Android kullanıcıları ön kayıt sonrasında oyunun alpha sürümünü deneme olanağını da elde etmiş olacak. Oyunun çıkış tarihi ise henüz açıklanmış değil.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ