arama

Bu grafikler gerçek mi dedirten E3 fragmanı!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

God od War‘un ardından en çok merak edilen PlayStation 4 oyunu olan The Last of Us 2 sonunda oynanış fragmanına kavuştu. E3 2018 sırasında gösterilen oynanış fragmanı, hikaye tarafında önemli ipuçları verirken, Ellie ile olan maceranın gidişatını açık etti.

The Last of Us 2 oynanış fragmanı yayınlandı!

Fragman Ellie’nin sinematik bir hikaye videosuyla açıldı. Bu ara sahnede insanların yeniden bir topluluk kurmaya başladığını görebiliyoruz. Bunun dışında artık 20’li yaşlarına yaklaşan bir ana karakterimiz var. Arkadaşıyla dans eden Ellie huzur içindeyken, bir anda sahne değişiyor ve oynanış bölümüne geçiyoruz.

Bu kez yanımızda Joel yok ve Ellie her şeyi tek başına yapmak zorunda. Naughty Dog tarafından geliştirilen yapımın oldukça dinamik bir oynanışa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Gizlilik ile başlayan oyun, bir anda aksiyon-kaçış anlarına dönüşüyor ve Ellie gizlilikle aksiyon arasında sürekli olarak gidip, geliyor.

Oyun dünyası çok daha karanlık ve ürpertici görünen oyunun 2019 yılında çıkacağını tahmin etsek de, henüz bir çıkış tarihi belirlenmiş değil. Fragmana hemen aşağıdan, oyunun müthiş ekran görüntülerine ise üst taraftaki galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ