arama

Borderlands 2 ücretsiz hafta sonu! – Teknoloji Haberleri

Borderlans 2 ücretsiz
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Pandora gezegeninde hiçbir ücret ödemeden Claptrap ile dolaşmak isteyenler buraya. 2 ile keyifli anlar sizleri bekliyor. İşte, Steam ile ücretsiz Borderlands 2 oynayabileceğiniz 3 günün detayları.

Borderlands 2 ücretsiz olarak Steam ile 3 gün oynanabilecek!

Gearbox tarafından geliştirilen açık dünya FPS oyunu Borderlands 2, 25 Mayıs – 28 Mayıs tarihleri arasında Steam üzerinden ücretsiz olarak oynanabilecek. Aynı zamanda yine 29 Mayıs tarihine kadar yüzde 75 oranındaki indirim de yine oyuncuları bekliyor. Ayrıca, yanınızda bir arkadaş getirerek loot sandıklarını paylaşmanız da mümkün.

Borderlans 2 ücretsiz

Bu indirimle birlikte normalde 31 TL olan fiyat 7,75 TL’ye düşüyor. 89 TL fiyatlı Borderlands 2 – 4 Pack ise 22,25 TL fiyatla alınabilecek. Borderlands 2 Game of The Year satın almak isteyenler ise 59 TL yerine 12,98 TL ödeyecek.

Oyunda Axton, Salvador, Maya ve Zero adında her biri özel yeteneklere sahip 4 farklı karakter bulunuyor. Bu karakterlerden birini seçerek çevredeki yaratıklarla ve düşmanlarla çetin bir mücadele vermeniz şart.

Oyun içerisindeki eşya ve silah çeşitliliği ise akılları baştan alacak cinsten. Bunların her biri oyundan bambaşka bir deneyim elde etmenizi sağlıyor. Oyundaki RPG öğeleri de oynanışa renk katıyor.

Borderlands 2 Steam sayfasına buraya tıklayarak hemen erişebilirsiniz.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ