arama

Battlefield 5 PUBG modu duyuruldu!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

E3 fuarı, oyun firmalarının konferansları için basın mensuplarına açıldı. Electronic Arts’ın gerçekleştirdiği konferansta Battlefield 5 PUBG modu duyuruldu!

Battlefield 5 PUBG modu resmen geliyor

12-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek E3 oyun fuarının merakla beklenen firma konferansları başladı.

Sadece basın mensuplarının girebildiği ancak internetten canlı izlenebilen konferansların ilki, Electronic Arts tarafından gerçekleştirildi.

Firmanın; geçtiğimiz haftalarda adını ve konseptini duyurup tanıtım videosunu yayınladığı Battlefield 5 için çok daha detaylı bilgileri, E3’de paylaşacağı tahmin ediliyordu.

Tahminler şaşmadı ve EA, Battlefield 5 PUBG modu nu duyurdu. Firma tarafından duyurulan yeni mod ile alakalı detaylı bir bilgi verilmedi. Modun benzer Battle Royale oyunlarındaki gibi 100 kişilik devasa bir haritada mı oynanacağı yoksa farklı bir yol mu izleneceği şimdilik bilinmiyor.

Ancak EA; oyuncuların takım oyunu, araçlar ve yıkım efektleri ile daha öncesinde ne Battlefield ne de başka bir oyunda yaşamadıkları bir deneyim yaşayacaklarını belirtti.

Battle Royale başarısı tüm firmaların odağında

PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite ile birlikte parlayan Battle Royale oyun modu, bütün firmaların odağında.

Battlefield serisinin en büyük rakibi olan Call of Duty’nin yeni oyunu Black Ops 4’de de Battle Royale modunun geleceği doğrulanmıştı. Akabinde Battlefield tarafında da böyle bir modun gelip gelmeyeceği oldukça merak konusuydu.

Modun detayları açıklandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ