arama

ASUS ROG Strix Scar II ve Strix Hero II duyuruldu!

ROG Strix Scar II
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

tarafından temelde birbirine çok benzer ancak oyun türü hedefi anlamında birbirinden farklı iki yeni dizüstü oyun bilgisayarı . İşte, FPS odaklı ASUS MOBA odaklı ASUS Strix II.

ASUS ROG Strix Scar II ve Strix Hero II özellikleri neler?

Şirket, Strix Scar II modelinde FPS türü oyunları sevenler için WASD tuşlarını beyaz renk ile ayrıştırıyor. Aynı şekilde, Strix Hero II modelinde ise MOBA türü hayranları içinse QWER tuşları diğerlerinden farklı halde kullanılmış. Ek olarak Strix Scar II, sanıyoruz ki mermilere karşı dayanıklı olsun diye kevlar ile kaplanmış gibi bir tasarım ile üretilmiş. Bunun dışında iki oyun bilgisayarı da aynı benzer kasayı paylaşıyor.

ROG Strix Scar II

Ürünlerin çerçevesinin azaltılmış, üç tarafı oldukça ince olarak tutulmuş ve web kamerası farklı bir yere konumlandırılmış olması dikkat çekiyor. Ayrıca, dizüstülerin ikisi de 26 milimetre kalınlığında ve 2.4 kilogram ağırlığında.

ROG Strix Scar II

Yeni ROG modelleri gücünü 6 çekirdek Intel Coffee Lake Core i7-8750H veya Core i5-8300H işlemcilerden alıyor. 15 inç 144 Hz 1080p IPS seviyesi ekran ile başarılı bir görüntü deneyimi sunma iddiasındaki ürünlerde 32 GB’a kadar RAM kullanılabiliyor.

ROG Strix Scar II

Standart olarak NVIDIA GeForce GTX 1060 grafik işlemci sunulurken, Scar II modelinde isterseniz GTX 1070 de seçebiliyorsunuz. Hero II içinse 60 Hz ekran seçeneği de sunulmuş. USB-A, USB-C, Mini DisplayPort, HDMI, Ethernet, kulaklık girişi ve SD kart okuyucu ise sunulan portlardan.

ASUS ROG Strix Scar II ve Strix Hero II fiyatı ve çıkış tarihi

İlk olarak satışına yurtdışından başlanan iki dizüstü oyun bilgisayarından Scar II 1,999 dolardan ve Hero II 1,699 dolardan başlayan fiyat etiketlerine sahip.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ