arama

31 TL değerindeki oyun şu anda ücretsiz: Layers of Fear

31 TL değerindeki oyun şu anda ücretsiz: Layers of Fear
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Humble Bundle ve Steam oyunları hale getirerek, müthiş fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda daha önce Humble Bundle tarafından ücretsiz olarak sunulan of , bu kez Steam’de ücretsiz hale geldi.

31 Layers of Fear, Steam ile ücretsiz!

Bloober Team tarafından geliştirilen ve Şubat 2016’da oyuncularla buluşturulan Layers of Fear, hikaye ve keşif odaklı birinci şahıs bir korku oyunu. Layers Of  diğer korku oyunlarının aksine sakin ve ürpertici bir ortam içerisinde geçiyor.

Türkçe dil desteği bulunan , akıl sağlığını kaybetmiş bir ressamın kendi eserini tamamlamaya çalışmasını konu alıyor.  Oyuncunun görevi, atölyesine dönmüş bir ressamı kontrol etmek. Ressamın amacı şaheserini tamamlamak, oyuncunun amacı ise bu görevin nasıl tamamlanacağını çözmektir.

Buradaki zorluk, oyuncunun etraftaki ipuçlarını arayarak birtakım bulmacaları çözmek zorunda bırakılması ile sağlanmıştır. Basit görünen malikane, oyun ilerledikçe değişiyor. Oyuna sahip olmak için, buraya tıklayarak Steam’de oyunun bulunduğu sayfaya girmeniz ve oyunu kütüphanenize eklemeniz yeterli.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ