arama

25 MB altı en iyi oyunlar! Bu oyunlar yer kaplamıyor!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlarımızda her zaman istediğimiz kadar boş yer olmuyor. Boş yer olsa bu sefer de çok az internetimiz kalıyor. Böyle durumlarda az megabaytlı oyunlar büyük destekçimiz oluyor. Az yer kaplayan oyunlar hem eğlenceli yapıları, hem de telefonumuza yük bindirmiyor olmalarıyla ön plana çıkıyorlar! Bu listemizde az mb li oyunlar bir araya geliyor. O zaman vakit kaybetmeden listemize geçelim.

Az megabaytlı oyunlar

Shiftdelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için başarılı mobil oyunlarını bir araya getireceğiz. İşte karşınızda az megabaytlı oyunlar! Bu kez sizler için 5 harika mobil oyuna yakından baktık! Sizler için hazırladığımız videoyu aşağıdan izleyebilir ve önerdiğimiz oyunlar açıklama kısmındaki linklerden indirebilirsiniz.

Oyunları denerken Honor 10 modelini kullandığımızı da hatırlatalım. İyi seyirler.

No Humanity – The Hardest Game

Super Meat Boy gibi zorluğuyla ünlü oyunları seviyorsanız size harika bir önerimiz var. Çünkü No Humanity sizi bu konuda kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacak. Oyunun zorluğu noktasında şöyle bir şey söyleyelim; 15 saniyeden fazla hayatta kalmanız mucize olarak sayılıyor. Oyunun boyutu ise sadece 27 MB!

No Humanity – The Hardest Game indir!

OYUNLARI GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ!

1 2 3 4 5

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ