arama

Fortnite Android sürümünün çıkış tarihi belli oldu

Fortnite Android
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Epic Games tarafından geliştirilen Battle Royale türündeki , milyonlarca dolar gelir elde ederken, geliştiriciler Mart ayında iOS sürümünü yayınladıkları oyunun sürümünü yayınlamayı planladıklarını daha önce açıklamışlardı.

Android için Fortnite konusundaki bilinmezlikler Epic Games’in, iOS sürümüne kazandırdığı yeniliklerden bahsettiği bir blog yazısı ile son buldu. Blog yazısında Fortnite Android bu yaz yayınlanacağı açıklandı.

iOS sürümü geliştirilen Fortnite Android ile buluşuyor!

İlerleyen günlerde Android sürümü hakkında çok daha fazla detayın açıklanacağı belirtilirken, şirketin bu açıklamasından yola çıkarak üç ay içerisinde Android sürümünün yayınlanacağını söylememiz yanlış olmayacaktır.

iOS sürümüne döndüğümüzde ise, birçok yeni özellik ve iyileştirmenin duyurusu yapıldı. Sesli sohbetin kullanıma sunulacağı Fortnite’da, oyuncular takım arkadaşlarıyla sohbet edebilecek, kendini veya başka bir kişiyi sessize alabilecek.

Fortnite Android

Özelleştirilebilir bir HUD’a kavuşan iOS sürümüne, düşük güç tüketimi için grafik ayarlarını düşüren bir pil tasarrufu modu ekleniyor. Ayrıca, istatistik izleme özelliği ile kullanıcılar analizler yapabilecek.

Fortnite’da oyuncuların iletişimini en üst düzeye çıkarmak isteyen Epic Games, bir yandan oyunun grafik kalitesini artırırken, diğer yandan daha stabil ve kusursuz bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ